День музики

Наше життя просто неможливо уявити без музики. Вона супроводжує нас всюди: ранкове пробудження, пробіжка на свіжому повітрі, дорога на роботу і додому, свята, мінорний настрій, концерти, вечірки, романтичний вечір при свічках, колискова, відспівування… Людина народжується і йде, супроводжувана музикою. Цей чарівний вид мистецтва дивним чином відображає нашу дійсність, передає наші емоції і водночас здатний впливати на нас, викликаючи цілу палітру почуттів: то гнів, то насолоду, то пристрасть, то заспокоєння. І все це різноманіття музичних творів засноване на вмілому використанні лише семи всім відомих нот.

В цей день  у  садочку звучали  кращі твори світової культури,а музичні керівники організували для дітей заняття- розвагу «Подорож на планету барвистої музики», де ознайомили дітей з музичними інструментами, з різновидами музичних творів, жанрів тощо.
Опубліковано у Новини, Фотогалерея | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.