День миру

21 вересня в дошкільному закладі пройшов День Миру. У наш час, коли в різних куточках світу, а також і в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе.

Символічні голуби миру, що були у  маленьких долоньках понесли дитячі мрії про мирне небо,ясне сонце,бажання гратися радіти, та мати друзів.

В групах пройшли заняття  з виховання толерантного відношення до людей ,один до одного.Вихователі акцентували увагу на тому ,що Мир ,його збереження залежить від кожного з нас.

Старанність і відповідальність, яку проявили діти, вселяють надію і підтримують віру в те, що в Україні та в усьому світі не буде місця війні.

Група №4:

Група №5:

Група №6:

Група №8:

Група №10:

Група №11:

Опубліковано у Новини, Фотогалерея | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.