Посвята в козачата

11-12 жовтня у закладі відбулися тематичні святкові ранки «Посвята у козачата» у групах дітей старшого дошкільного віку. Метою заходу було ознайомлення з історією свого народу, традиціями, побутом українських козаків. Для маленьких козачат та козачок проведено козацькі змагання, народні ігри та забави, учасники дійства танцювали, співали, розказували вірші, ознайомилися з заповідями козаків. Діти дали клятву: жити чесно, любити свою рідну землю, материнську мову, з повагою ставитись до історії рідного краю, не згубити вірність українському козацтву та їхнім традиціям.

Групи №3 та №10

Група №5

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №3, Група №5, Група №10 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.