Про садочок

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №46 “Лелека”

Переглянути збільшену карту

Юридична адреса: 33028 м. Рівне. вул. Степана Бандери 20 а.
Телефони садка: 63-78-27 (директор), 63-78-45 (медкабінет).
Сайт садочка: dnz46.rv.ua
Електронна пошта: [email protected]

Садочок розташований у центрі міста, в одному з його найбільш затишних і мальовничих куточків, неподалік від Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Своїх перших вихованців заклад прийняв у жовтні 1980 року. За час існування закладу у ньому створено свій стиль, традиції та особливості діяльності.

Пріоритетними напрямами освітньої діяльності закладу є формування життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації у змінному соціумі; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом упровадження здоров’я-формувальних та здоров’я-збережувальних технологій; формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій; розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку; використання проектних технологій у роботі з педагогами та дітьми. Планування освітнього процесу здійснюється за програмою «Українське дошкілля».