Розвага до свята Стрітення

Сьогодні в садочку відбулася розвага до свята Стрітення. Дітям розповіли про це свято, його значення.

Діти закликали птахів, що несуть на своїх крилах весну, допомагали Весні побороти Зиму у спортивних змаганнях. Співали веселих пісень, кружляли в хороводах. Всі разом провели час весело та змістовно.

Народні прикмети на свято Стрітення

  • Ясна і тиха погода в цей день віщує добрий урожай поля і роїння бджіл.
  • Вітер — погана ознака.
  • Відлига — жди пізньої весни і бережи пашу та хліб, бо в поле виїдеш нескоро.
  • Як на Стрітення півень нап’ється води з калюжі, то жди ще стужі!
  • Як нап’ється півень води, то набереться господар біди!
  • Коли на Громицю півень нап’ється водиці, то на Юрія віл не наїсться травиці.
  • День Стрітення теплий і сонячний, то і весна тепла.
  • Якщо на Стрітення дорогу перемітає — весна буде пізньою і холодною.
  • Якщо в цей день сніжок — весною буде дощик, тобто весна буде затяжною і дощовою.
  • Передбачити погоду могла і курка: якщо нап’ється біля порогу води — весна буде теплою і ранньою.
  • Як на Стрітення з стріх капа, ще велика буде зима.
  • Як на Стрітення є під стріхами бурульки, то цього року буде добрий урожай кукурудзи.
  • На Стрітення із стріх капає — бути затяжній весні, якщо тепло, а зі стріх не капає — весна буде рання, суха.

Закликання птахів, група №6

Закликання птахів, група №10

Вироби до свята Стрітення. Група №5:

Вироби до свята Стрітення. Група №6:

Євангеліє для дітей. Стрітення Господнє

Пройшло вісім днів після Різдва Христового, і над Немовлям Ісусом зроблено було обрізання і дано Йому ім’я Ісус. Ви пам’ятайте, зрозуміло, що ангел при Благовіщенні Діві Марії, а потім Йосифу
уві сні передбачив, що народженого Господа назвуть Ісусом.

Стрітення

У євреїв був закон, щоб усякого первістка, тобто Старшого сина, через сорок днів після народження батьки приносили в храм і присвячували Богу. При цьому приносилася жертва. Багаті приносили ягня, а бідні двох молоденьких голубків або пару горлиць. Голуби продавалися тут же в храмі і були дешеві, — їх міг купити і бідняк.

Коли народженому Ісусу виповнилося сорок днів, Йосиф і Марія понесли Його в храм. Йосиф і Марія були бідні, у них не було ягняти. Вони принесли в жертву пару голубів.

В Єрусалимі в цей час жив один благочестивий чоловік на ім’я Симеон. Йому Бог обіцяв, що він не помре доти, доки не побачить Христа Спасителя. Симеон був дуже старий. Він тільки одного і просив у Бога — побачити Спасителя і померти. І
ось, Дух Святий відкриває Симеону, що Спаситель, Якого він так чекав, уже народився, що Його принесуть у храм. Симеон там зустрічає Йосифа і Марію, які принесли сорокаденного Ісуса. Він із благоговінням бере Божественне Немовля на свої слабкі старечі руки і каже: «Тепер, Владико, Ти, за Своєю обіцянкою, даси мені померти спокійно, тому що я на власні очі бачив Спасителя, Якого Ти послав для порятунку всіх людей, Який навчить язичників і прославить народ ізраїльський».

Йосиф і Марія дивувалися тому, що говорив цей старець, а Симеон продовжував: «Ось про це Дитятко сперечатимуться; одні увірують у Нього і спасуться; інші спокусяться і загинуть. І ти, Пречиста Мати, страждатимеш, немовби самій же тобі прокололи серце мечем».

Тут же була стара вдова Анна. Їй було вже вісімдесят чотири роки. Заміжня вона була тільки сім років, а коли овдовіла, то вела найблагочестивіше життя: постилась, увесь час проводила в храмі, ледве не жила в ньому, настільки любила молитися Богу. Зате Бог нагородив благочестиву Анну. Вона була пророчиця; Бог відкривав їй майбутнє. Анна теж підійшла і славила
народженого Господа.

Так ось, діти, Стрітенням називається зустріч Спасителя у храмі Симеоном та Анною.

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №3, Група №5, Група №6, Група №10, Група №11 | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь