- Під час дистанційної роботи використовували такі освітні платформи:
Найбільша освітня платформа для дошкільників www.learning.ua/
РОЗУМНИКИ. Педагогічні ігри – захоплюючі навчальні програми – rozumniki.info/
«Весела абетка» – http://abetka.ukrlife.org/ – українські абетки, казки, читанки, скоромовки, загадки, прислів’я.
Авторський блог – http://natalyagurkina.ucoz.ua – Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.
«Левко» – http://levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали для дитячих свят.
«Соняшник» – http://sonyashnik.com – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.
Авторський блог – http://www.zrobysama.com.ua/ – блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінги, декор, вишивки.
Maluk.in.ua – http://maluk.in.ua/ – сайт для малят та батьків: розвиваючі ігри, творчість.
«Казкар» – http://kazkar.info/ – зібрання найкращих казок з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські та наші рідні українські казки. Не забули і про великих казкарів: Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін, Леся Українка.
«Дерево казок» – http://derevo-kazok.com.ua/ – на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та навіть дивитися відео.
«Нашим діткам» – http://www.nosiki.cv.ua/ – матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, «мінуси», ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних авторів, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).
Дитячий портал «Пустунчик» – https://pustunchik.ua/ – фоно- та відеотека українською мовою. Завдання у вигляді вікторин та тестів.
Музичний сайт для дітей «Музична абетка» – http://muzabetka.com.ua – збірка музичних треків, нотна грамота, музичний словник, методичні рекомендації із музичного виховання, музичні ігри.
Сайт «Baby–sos» «Аудіокнижки українською» – http://baby-sos.com – сайт допоможе Вам і вашим дітям пірнути у світ краси, гри, казки, музики, малювання, фантазії та творчості.
«Країна міркувань» – http://www.child-thinking.com.ua – на сайті розміщено завдання, які розвивають просторове мислення, увагу, пам’ять та логіку.
Український логопедичний сайт Logopedia.com.ua – http://www.logopedia.com.ua/ – сайт для батьків та вихователів, які дбають про мовленнєвий розвиток дитини: поради, ігри, вправи.
Канал «Освіта дитини ХХІ століття» – https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g – канал YouTube мультфільмів, розвивальних відео та пісень для дітей різного віку.
Розвивальні мультфільми українською мовою – https://www.youtube.com/watch?v=lCi1uJ7bBSQ
Науково-популярний журнал «Пізнавайка» – http://www.poznavayka.org/uk/- сайт присвячений самим різним наукам: хімія, математика, астрономія, зоологія. Є дещо з нетрадиційної науки: уфологія, гіпноз, наукові гіпотези.
«Мамине сонечко» – http://www.mamynesonechko.in.ua/ – сайт-зібрання порад та прикладів організації дозвілля дітей: розваги, навчання, рукоділля.
«Абеткаland» – http://abetkaland.in.ua/ – структурований сайт із матеріалами по дошкільній освіті: планування, методика, заняття, сюжетно-рольові ігри, гуртки та сценарії ДНЗ.
«Розвиток дитини» – https://childdevelop.com.ua/ – підбірка матеріалів для відповідальних батьків та вихователів: виховання та психологія дитини, дошкільне виховання освіти, підготовка до школи, розваги, дипломи, нагороди тощо.
900 презентацій для дошкільників http://900igr.net/ – збірка презентацій: колір, форма, їжа, живий та неживий світ, людина, країни тощо.
- Для забезпечення освітнього процесу з вихованцями педагоги підготували матеріали для занять з дітьми у формі завдань, запитань–відповідей, відео-листівок і гіперпосилань на них тощо танадсилали їх батькам вихованців закладу електронною поштою, розміщували на сайті закладу aбo інших онлайн-ресурсах (Facebook, Viber, Messenger тощо).
Організували зворотній зв’язок з батьками про виконання завдань (фото, відео,повідомлення тощо).
- На сайті закладу розміщена інформація для батьків (адреси освітніх платформ, консультації, розробки, пам’ятки)
Інформацію підготувала вихователь-методист ЗДО №46 ТРИГУБА Тетяна