Тематичне свято “Обжинки – від зернинки до хлібинки”

12 жовтня 2023 відбулося свято для дітей середніх груп №3 (вихователь Свєшнікова О.А.), №5 (вихователі Панчук М.М. та Кінах Л.М.), №10 (вихователі Нижнік Л.М. та Ясінська О.В.). Під час свята у невимушеній атмосфері діти багато дізнались про працю хліборобів та про довгий шлях «від зернини до хлібини»; про українські звичаї та традиції обжинків; навчались розуміти значення і мудрість народних прислів’їв про хліб та страви з борошна. Вихованці весело і завзято виконували українські обрядові пісні, грали в українські народні ігри, водили хороводи та змагались у конкурсах. На завершення свята діти кожної групи оздобили свої “короваї” природніми прикрасами: колосочками, квітами, зернятами, листям, тощо. Усі учасники свята отримали максимально позитивні емоції.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.