День вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня

Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти молодшої групи за допомогою аплікації створили свої гарні вишиваночки.

Група №1:

Група №2:

Група №3:

Група №4:

Група №5:

Група №8:

Група №10:

Опубліковано у Група №1, Новини, Фотогалерея, Група №2, Група №3, Група №4, Група №5, Група №8, Група №10 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.