День соборності України

У далекому січні 1919 року на Софійському майдані в Києві тодішній голова Директорії Володимир Винниченко привітав українців із великою подією — прийняттям Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Минуло вже майже століття від тієї події, утім вона настільки важлива для українського народу, що день об’єднання двох республік у єдину соборну державу нині вважають національним святом і відзначають на належному рівні.

Сьогодні, 22 січня 2018 року, для дітей середніх та старших груп були проведені заняття «Єдина навіки країна», під час яких дітей ознайомили з поняттями «соборність», «незалежність», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України». Кращі роботи були виставлені на однойменній виставці художніх робіт закладу.

Група №4:

Група №5:

Група №6:

Група №7:

Група №8:

Група №9:

Група №10:

Група №11:

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №4, Група №5, Група №6, Група №7, Група №8, Група №9, Група №10, Група №11 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.