Конкурс колядок

Здавна в Україні на Святвечір, з 6 січня на 7 січня православні християни чекали появи першої зірки — символу народження Христа. За традицією ми й донині готуємо кутю та збираємо всю родину за вечерею.

У перший день Різдва діти об’єднуються в групи, ходять від будинку до будинку й колядують, розігрують сценки, а господарі віддячують колядникам яблуками, мандаринами, горіхами, цукерками та грошима.

У процесі підготовки до свята вихователі закладу ознайомили дітей із традиціями святкування Різдва та Маланки, пояснили дітям суть Різдва як народження Великої Людини, яку вшановує весь світ. Підсумком став конкурс колядок. Всі учасники старанно підготувалися до заходу: вивчили вірші, старовинні колядки нашого краю, підготували відповідні костюми. Та щиро побажали:

Щоб росли здорові діти,
Аби мир був в цілім світі.
Сію, вію, посіваю,
Щастя й радості бажаю!
Аби Вам весь Новий рік,
Було краще, ніж торік!

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №4, Група №5, Група №7, Група №8, Група №9, Група №10 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.