Освітні програми, що реалізуються в ЗДО №46

Комплексні програми:

• комплексна освітня програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», рекомендована МОН України (лист Міністерства освіти і науки України від 23.05.2017 р.№1/11-4988/О.І.Білан за заг редакцією О.В. Низковської)

Парціальні програми:

• Парціальна програма «Україна — моя Батьківщина» програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. 2016 р. Автори: О.М.Каплуновська, І.І. Кичата.
  • «Граючись вчимося. Англійська мова», програма для дітей старшого дошкільного віку, (авт.Гунько С., Гусак Л., Лещенко)
  • «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації (заг. ред. Низковська О. В., авт.: Кулікова І. А., ШкварінаТ. М.)
  • «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (Борщ Р. М., Самойлик Д. В.).
  • «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.: Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.).
  • «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.: Єфименко М. М.)
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.