Правове виховання

Тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. В усіх вікових групах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей. Підсумком тижня стала літературна вікторина  по казках: «Колобок», «Рукавичка», «Колосок», «Пригоди Буратіно», «Червона Шапочка», «Троє поросят», «Гидке каченя», «Коза дереза», «Зайчикова хатка», «Лисичка та журавель», «Дюймовочка» та інші.

А свої права на щасливе дитинство  та захист від фізичного та психологічного насильства дошкільнята відтворили в малюнках, які представили на загальносадову виставку на тему «Ми хочемо в мирі зростати».
Опубліковано у Новини, Фотогалерея | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.