Що потрібно, щоб оформити пільгу на харчування дітей

Для того, щоб оформити пільгу на безкоштовне харчування дітей в ЗДО, необхідно подати у відділ батьківської плати управління освіти кабінет №13 такі документи:

Для дітей, батьки яких учасники АТО:

• копію Посвідчення учасника АТО або Довідку про участь в АТО, в якій вказуються терміни перебування в АТО та номер наказу (в разі відсутності в довідці номера наказу та термінів перебування додатково надається витяг наказу по в/ч);
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для дітям-сиріт і дітей, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях:

• копію розпорядження міського голови про призначення опікунів;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для дітей з особливими потребами (інвалідів):

• копію посвідчення дитини-інваліда або копію медичного висновку МСЕК;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які виховуються у комунальних дошкільних навчальних закладах:

• довідку із управління соціального захисту про отримання сім’єю допомоги;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для дітей, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах

• довідку про доходи усіх членів сім’ї за попередній квартал;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для дітей, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях в наслідок збройної агресії росії:

• підтверджуючий документ з військової частини про участь у бойових діях;

Для дітей ВПО:

• довідка про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Для того, щоб оформити пільгу на оплату харчування дітей в ЗДО в розмірі 50% від його вартості, необхідно подати у відділ батьківської плати управління освіти кабінет №13 такі документи:

Для дітей, що виховуються в сім’ях, у складі яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування:

• копія посвідчення багатодітної сім’ї;
  • копію свідоцтва про народження всіх дітей (якщо дитина, яка виховується в багатодітній сім’ї досягла 18 років, але навчається у вищому або професійно-технічному закладі на денній формі, додатково подається довідка, що підтверджує її навчання).

Опубліковано у Установчі документи. Додати до закладок постійне посилання.