День Святого Миколая

Усі діти з нетерпінням чекають у грудні Дня Святого Миколая. Це перше з низки новорічних свят, яке дарує дітям подарунки та відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною протягом року.

Якщо дитина робить щось гарне — він радіє, якщо погане-засмучується. І гарні вчинки, і погані Святий Миколай записує у спеціальну книгу, а у ніч на 19 грудня Святий Миколай приходить до кожної дитини і кладе їй під подушку подарунки. Якщо разом з подарунком дитина отримує маленьку різочку — це попереджувальний знак, що дитині варто задуматись над своєю поведінкою, щоб наступного року не залишитись зовсім без подарунка від Святого Миколая.

Опубліковано у Новини, Фотогалерея | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.