Положення про проведення дитячих велоперегонів «ВЕЛИКІ ПЕРЕГОНИ» серед дітей дошкільного віку

Великі перегони

1. Мета та завдання

Змагання проводяться серед дошкільнят з метою:

• активізації фізкультурно — спортивної роботи, фізичного виховання, розвитку масового спорту;
  • залучення всіх верств населення міста до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
  • >активного проведення дозвілля;
  • пропагування екологічно-чистого і найдоступнішого виду транспорту — велосипеду;
  • ознайомлення з правилами дорожнього руху.

2.Керівництво

Загальне керівництво велоперегонів здійснює управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, призначену управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.

3. Учасники змагань

До участі у велоперегонах допускаються діти дошкільного віку: на триколісних велосипедах — діти 3-4 років; на двоколісних велосипедах — діти 4 роки, діти 5-6 років, які здатні самостійно подолати на власному велосипеді дистанцію до 50 метрів.

Для участі у велогонці батьки мають заздалегідь попередньо зареєструвати дитину на участь у змаганнях в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту (вул. Соборна, 30, каб. №18, тел. 26-25-94, e-mail: [email protected]) або зареєструвати учасника в день велогонки. Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмову Згоду батьків на участь.

Реєстрація на змагання відбувається на місці проведення перегонів в день старту. Для отримання номера батьки учасника мають надати заповнену Згоду батьків, а також документ, що підтверджує особу та рік народження дитини.

Учасник отримує стартовий номер. Демонструється велосипед, на якому учасник буде долати дистанцію.

4. Програма і термін проведення

Велоперегони проводяться 19 червня 2016 року в Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Реєстрація учасників з 1130 до 1200 біля дирекції парку. Початок перегонів о 1200.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.