Міні-проєкт “Город на підвіконні”

На початку лютого вихованці ЗДО № 46 під керівництвом вихователів розпочали роботу з дослідження та вивчення рослин, вирощених взимку на підвіконні. І ось станом на сьогодні можна уже підвести підсумки даного виду діяльності. У контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, жито, ячмінь, горох, редис, зелена трава, а також розпустилися поставлені у воду гілочки бузку, вишні.

Город на підвіконні в закладі дошкільної освіти сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини, як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.