День спонтанного вияву доброти

Творіть добро і лихо не спочине.
 Творіть добро, бо має бути так —
Якщо ти добра від душі людина —
Добро добром повернеться хоч як…

День спонтанного прояву доброти – міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народами, в один день, а саме 17 лютого кожного року. День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина на землі.

І тому саме в цей день, для того щоб малята не забували про таку рису як доброта, вихователі нашого садка під час освітнього процесу провели з дітками бесіди на тему: «Людей я буду любити, тільки добро творити».

На прикладах казок В. Сухомлинського, віршів та оповідань малятам пояснювали, що доброта – найкраща риса характеру людини. Діти разом вивчили правила доброти, правила чесності, правила ввічливості. Грали в ігри: «В якому вчинку живе добро», «Кошик добрих справ», «Квітка доброти», «Скажи комплімент другу» , виготовили листівки та плакати.

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.