День  гудзика

Цікаве свято — Всесвітній День ґудзиків — відзначається щорічно 16‑го листопада.

Найдавніші ґудзики або предмети, схожі на сучасні ґудзики, використовувалися виключно як прикраси, а не для застібання.

До Дня ґудзика з дітьми старшого дошкільного віку цікаво та захоплююче було проведено заняття «Подорож ґудзика». Діти із задоволенням грали в дидактичні ігри «Мозаїка з гудзиків», «Виклади за зразком», «Чарівний мішечок», в яких закріплювати знання кольору, форми і розміру, розвивали дрібну моторику рук, уяву, розширювали формування творчого та логічного мислення.

Група №3

Група №4

Група №5

Група №6

Група №8, Заняття на тему день народження у гудзика (історія створення гудзиків,створення композицій з гудзиків).

Група №9

Група №10

Група №11

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №3, Група №4, Група №5, Група №6, Група №8, Група №9, Група №10, Група №11 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.