Тиждень безпеки дорожнього руху

У садочку пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху». Малюки спостерігали за рухом автомобілів та поведінкою людей на дорозі, працювали над моделюванням ситуацій та їх вирішенням, грали в ігри для закріплення знань правил дорожнього руху.

Ми розуміємо, що ефективність роботи з питань безпеки дитини значною мірою залежить від позитивного прикладу дорослих, тому велику увагу приділяли роботі з батьками.

Педагоги нашого дошкільного закладу, працюючи творчо, спонукали вихованців самостійно шукати виходи з непростих ситуацій, приймати виважені, продумані рішення; виробили у дітей стійку установку на неможливість ігор на проїжджій частині вулиці, на ігри з м’ячем поблизу дороги; діти закріпили знання про правила переходу вулиці, про поведінку в транспорті.

Група №6

Група №7

Група №8

Група №10

Група №11

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №6, Група №7, Група №8, Група №10, Група №11 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.