День української мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

Українська мова — одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське українське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу!

З метою відзначення міжнародного дня рідної мови в нашому дошкільному закладі відбулися заходи шанування української мови, а саме: заняття для дітей всіх вікових груп «Мова рідна, слово рідне». Провели її вихователі старших груп (вихователі Панчук М.М.; Ковальчук Н.Й; Тригуба Т.В.), під час яких діти декламували вірші рідною мовою, ознайомилися з творчістю українських письменників, оберегами українського народу, в другу половину дня проведено вікторину серед дітей старшого дошкільного віку «Клуб мовознавців»; мовно-рухлива гра «Український віночок» для дітей молодшого дошкільного віку.

Група №2:

Група №3:

Група №5:

Група №6:

Група №8:

Група №10:

Група №11:

Опубліковано у Новини, Фотогалерея, Група №2, Група №3, Група №5, Група №6, Група №8, Група №10, Група №11 | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.