Про садочок

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №46 “Лелека”


Переглянути збільшену карту

Юридична адреса: 33028 м. Рівне. вул. Степана Бандери 20 а.
Телефони садка: 63-78-27 (директор), 63-78-45 (медкабінет).
Сайт садочка: dnz46.rv.ua
Електронна пошта: [email protected]

Садочок розташований у центрі міста, в одному з його найбільш затишних і мальовничих куточків, неподалік від Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Своїх перших вихованців заклад прийняв у жовтні 1980 року. За час існування закладу у ньому створено свій стиль, традиції та особливості діяльності.

Пріоритетними напрямами освітньої діяльності закладу є формування життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації у змінному соціумі; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом упровадження здоров’я-формувальних та здоров’я-збережувальних технологій; формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій; розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку; використання проектних технологій у роботі з педагогами та дітьми. Планування освітнього процесу здійснюється за програмою «Українське дошкілля».

Нині у закладі навчається 360 дітей, функціонують 11 груп. Облаштовано спортивну та музичну зали; кабінет практичного психолога; медичний кабінет; методичний кабінет; фітовітальню для приймання вітамінних та фіточаїв; спортивний та ігрові майданчики. В усіх вікових групах створено ігрове предметно-розвивальне середовище з сучасними меблями, осередками фізичного розвитку, у дитячому садку функціонують санаторні групи для дітей із захворюваннями органів травлення та нирок. У цих групах 12-ти годинний режим роботи, організовано 4-разове дієтичне харчування, лікування фітотерапією та ЛФК під наглядом медперсоналу.

Щоквартально проводиться обстеження дітей вузькими спеціалістами. у садочку створені чудові умови для проведення різних форм роботи з фізичного виховання, спортивні куточки є у кожній віковій групі. Вихованці закладу неодноразово здобували призові місця у спортивних змаганнях серед усіх ДНЗ м. Рівне.

Планомірно та систематично здійснюється робота із забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу. Педагогічний колектив закладу, активно залучає родини до участі у навчально-виховному процесі закладу, психолого-педагогічної і медичної просвіти. Педагоги пізнають дітей та створюють умови для їхнього саморозвитку, самореалізації у гуртках: спортивних ігор «Здоров’ятко», музично-драматичному»Казковий дивосвіт», вокальному «Співаночка»; у гуртках з англійської мови та хореографії. Адміністрація і колектив закладу упродовж багатьох років отримують нагороди від міської влади за високий рівень підготовки закладу до нового навчального року. У 2013-2014 навчальному році заклад став одним із переможців загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України».

У ДНЗ створено цілісну систему щодо виховання, навчання і розвитку особистості дитини. Вихованцям закладу розбудовувати нову Україну.